Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6996
Stary 25.08.2011, 10:09
snyrting napisał(a):Wyświetl post
BATE jest wyrzutem sumienia, które pokazuje, że naszą piłka znajduje się na peryferiach futbolu tylko i wyłącznie z powodu naszej nieudolności.

W przeciągu ostatnich siedmiu lat Białorusini ze słabej drużyny stali się średniakiem europejskim. Za ich sukcesem nie stoją ogromne pieniądze ani zaciąg zagranicznych piłkarzy. Ich skład opiera się na krajowych zawodnikach i sztabie trenerskim.
Tylko, że tam mają zdolną młodzież i mają z kogo ten zespół budować.A potwierdzeniem będzie to, że w tym roku po raz drugi z rzędu dostali się na ME U-21(czyli 8 najlepszych zespołów Europy) i zdobyli nawet brązowy medal, przy okazji awansują na Igrzyska w Londynie.

Żeby iść ścieżką BATE to najpierw w Polsce musi nastąpić, produkcja piłkarzy na szeroką skalę, żeby było z czego wybierać, bo narazie jest z tym krucho.
Odpowiedz cytując