Wyświetl pojedynczy post
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6989
Stary 25.08.2011, 09:46
AZS_Lublin napisał(a):Wyświetl post
Mało z tym, dość powiedzieć, że BATE bedzie dziś losowane z III koszyka, więc mają szansę na zajęcie 3 miejsca w grupie, i dalszą grę w LE od lutego. A to wszystko bierze się ze swietnej gry Bialorusinów w pucharach i okazałym punktowaniu do rankingu.
Jestem przekonany, że w Grazu bardzo podobnie myśleli o rywalu jak w Krakowie. I jednych i drugich nie ma, wczoraj BATE zagrało dobry mecz i pokonało Sturm w Austrii 0:2. Jaki polski zespół wygrał w Austrii 2 bramkami? Ja sobie nie przypominam.
Wniosek z tego taki: Grać w LE, zdobywać pkt tak by w przyszłym sezonie przytulić 24,000 pkt rankingu klubowego. A wtedy w każdej z rund będziemy rozstawieni.
Dokładnie tak trzeba podejść ale za kilka postów jakieś dziecko napisze o odpuszczaniu ligi europy bo liga ważna
Odpowiedz cytując