AZS_Lublin napisał(a):

Mało z tym, dość powiedzieć, że BATE bedzie dziś losowane z III koszyka, więc mają szansę na zajęcie 3 miejsca w grupie, i dalszą grę w LE od lutego. A to wszystko bierze się ze swietnej gry Bialorusinów w pucharach i okazałym punktowaniu do rankingu.
Jestem przekonany, że w Grazu bardzo podobnie myśleli o rywalu jak w Krakowie. I jednych i drugich nie ma, wczoraj BATE zagrało dobry mecz i pokonało Sturm w Austrii 0:2. Jaki polski zespół wygrał w Austrii 2 bramkami? Ja sobie nie przypominam.
Wniosek z tego taki: Grać w LE, zdobywać pkt tak by w przyszłym sezonie przytulić 24,000 pkt rankingu klubowego. A wtedy w każdej z rund będziemy rozstawieni.
|
Dokładnie tak trzeba podejść ale za kilka postów jakieś dziecko napisze o odpuszczaniu ligi europy bo liga ważna
