Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6987
Stary 25.08.2011, 09:32
el Nuero napisał(a):Wyświetl post
A mnie zainteresowała taka wypowiedź Bońka:
źródło: http://sport.interia.pl/raport/wisla...tu-nie,1685508

zwłaszcza fragment: "Jedna z firm bukmacherskich już nawet wymyśliła i była gotowa zaproponować Wiśle, że na wyjazdach w Champions League będzie grała z napisem "...at home", a w domu z napisem "Wisła at home". Głupi przepis byłby spokojnie ominięty, może się jednak uda zrealizować ten projekt w Lidze Europejskiej".
swietny pomysl - mam nadzieje, ze uda sie go zrealizowac
juz nie chodzi o te pieniadze ale kpine w zywe oczy z tego bubla prawnego jakim jest ustawa hazardowa
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując