Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
alarazboy1
Member
Od: 07.2010
Offline
#
6434
25.08.2011, 08:47
sądze że max 15 tys...do tej pory sprzedało się okolo 3 tys biletów+8tys karnetów....trochę mało;(
alarazboy1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do alarazboy1
Znajdź inne posty napisane przez alarazboy1