Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wiślacki Barwałd
Senior Member
Od: 12.2010
Skąd: Barwałd
Offline
#
6433
25.08.2011, 07:59
A wie ktoś ile można się spodziewac kibiców Lechii?
Boże chroń mnie przed przyjaciółmi, z wrogami poradze sobię sam...
Wiślacki Barwałd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślacki Barwałd
Znajdź inne posty napisane przez Wiślacki Barwałd