Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6980
Stary 25.08.2011, 07:40
Jak wytłumaczyć, że gramy jakościowo gorzej niż na wiosnę a podobno się wzmocniliśmy. Ja widzę taktykę, której Ci zawodnicy kompletnie nie rozumieją na boisku ale to też wynika po części ze słabości piłkarskiego rzemiosła prezentowanego przez większość zawodników kadry Wisły - trudno grać mając dla przykładu na bokach obrony tak wolnych i mało zwrotnych obrońców, stoperów nie potrafiących wyprowadzać piłki - ilość czynników i wad można by wymieniać tak, że stworzylibyśmy długą listę, co gorsza tych błędów nie da się wyeliminować tak po prostu treningiem, przygotowaniem ale wymianą zawodników na lepszych, odpowiednich do koncepcji trenera. Od strony taktycznej Robert Maaskant musi się jeszcze wiele nauczyć by zostać dobrym trenerem - to co widzimy obecnie to prowizorka i chaos.
Odpowiedz cytując