Wyświetl pojedynczy post
snikki_(konto-usuniete)
Banita
 
Od: 07.2011
Skąd: sprzed ekranu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12923
Stary 25.08.2011, 07:30
Robinho napisał(a):Wyświetl post
Przykro mi to stwierdzić, ale mam nadzieję, że Patryk zostanie sprzedany. Miło, że deklaruje przywiązanie do klubu, ale chłopak ma już 23 lata i na boisku jest totalnie bezmyślny, ponadto nie wyróżnia się ani dobrym strzałem, ani techniką. Niestety ale daleko mu do poziomu umiejętności Kalu Uche, czy Kuby Błaszczykowskiego, z czasów, w którym oni grali w Wiśle.

Uważam, że Wisła nie ma szans przeskoczyć na wyższy poziom, dopóki piłkarze o umiejętnościach Małeckiego nazywani są kluczowymi.
Jak na chwilę obecną nie widzę piłkarza który w jednej chwili grajac przeciętny mecz potrafi mimo wszystko przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Toteż poczekałbym jeszcze czy zostanie znaleziony następca. A tymczasem:

Odpowiedz cytując