Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 25.08.2011, 07:28
100% racji ze ostatnio cala masa dziewczynek nazywana jest Julią, Leną, Oliwią i Wiktorią. Np wsrod dzieci moich wspolpracownikow sa dwie Julie i Wiktoria.
Ja moja corke nazwalem Sara, i jak kazdy rodzic ktory nadal imie swojemu dziecku, jestem przekonany ze to piekne imie
Pozdrawiam i zycze duzo zdrowia
DysoN
Odpowiedz cytując