100% racji ze ostatnio cala masa dziewczynek nazywana jest Julią, Leną, Oliwią i Wiktorią. Np wsrod dzieci moich wspolpracownikow sa dwie Julie i Wiktoria.
Ja moja corke nazwalem Sara, i jak kazdy rodzic ktory nadal imie swojemu dziecku, jestem przekonany ze to piekne imie

Pozdrawiam i zycze duzo zdrowia
