canarinhos napisał(a):

|
Mnie troche dziwi , czemu Czarek Wilk nie dostaje powolan od Smudy. Nie chodzi mi o bramki ktore strzela choc to bardzo wazne, ale ogolnie o gre, odbior, zaangazowanie i myslenie na boisku. Ogromny postep tego zawodnika. Beda z niego ludzie.
|
Czarek robi stałe postępy, to niezaprzeczalne. Mnie jednak zastanawia ta rozbieżność zdań na jego temat. Część (nawet na tym forum) krytykowała go za to że, owszem w odbiorze bardzo dobry, ale podaje tylko w poprzek boiska, albo do tyłu, ma dużo strat i niecelnych podań. Inni zaś chwalą go bardzo.