Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6975
Stary 25.08.2011, 00:37
canarinhos napisał(a):Wyświetl post
Mnie troche dziwi , czemu Czarek Wilk nie dostaje powolan od Smudy. Nie chodzi mi o bramki ktore strzela choc to bardzo wazne, ale ogolnie o gre, odbior, zaangazowanie i myslenie na boisku. Ogromny postep tego zawodnika. Beda z niego ludzie.
A po co Wilk w kadrze skoro nie ma żadnych szans na grę? Niech nie jeździ na kadrę w ogóle bo trenować może z Wisłą.

Murawski - ulubieniec Smudy,
Polańśki - wiadomo,
Matuszczyk - też Smuda prędzej jego wstawi niż Czarka,
ew. Dudka - uniwersalny może grać też jako DP,
Odpowiedz cytując