milosz napisał(a):

|
Osobiście chciałbym bardziej ofensywnej gry i to nawet z dwoma def. pomocnikami. Toż taki Wilk częściej może się podłączać do akcji ofensywnych.[/COLOR]
|
najlepsze jest to że ten Wilk jest jednym z naszych najlepszych strzelców w ostatnim roku..
bramki z Koroną , Legią , Bełchatowem , Litexem , Apoelem
co nie zmienia faktu , trzeba grać wyżej , ostrzej w presingu i siadac na rywalu , nawet grając dwoma defensywnymi pomocnikami