Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6972
Stary 25.08.2011, 00:18
milosz napisał(a):Wyświetl post
Osobiście chciałbym bardziej ofensywnej gry i to nawet z dwoma def. pomocnikami. Toż taki Wilk częściej może się podłączać do akcji ofensywnych.[/COLOR]
najlepsze jest to że ten Wilk jest jednym z naszych najlepszych strzelców w ostatnim roku..

bramki z Koroną , Legią , Bełchatowem , Litexem , Apoelem


co nie zmienia faktu , trzeba grać wyżej , ostrzej w presingu i siadac na rywalu , nawet grając dwoma defensywnymi pomocnikami
Odpowiedz cytując