Wy¶wietl pojedynczy post
mi¶qu
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6969
Stary 24.08.2011, 23:19
rafkur napisał(a):Wy¶wietl post
Swoja drogą, gdyby wtedy nas nie wyruchali to pewnie dzisiaj nie było by dyskusji nad tym czemu przegraliśmy z Apoelem. Bylibyśmy w innej rzeczywistości.
tak się tylko wydaje, już były kluby w LM o których słuch zaginął.

sessegnon napisał(a):Wy¶wietl post
Rumunów nie wrzucałbym do tego samego worka co kraje, które wymieniłeś.Drużyna z Gałaczu fazę grupową LM ma już pewną, ale 5(!) innych drużyn z Rumunii nadal walczy o FG Ligi Europy, z czego trzy wywalczyły w pierwszych meczach dwubramkową zaliczkę.

Rumunia to jednak jeden poziom wyżej od wspomnianych przez Ciebie krajów.
i to jeszcze po wycofaniu Timisoary i rozwiązaniu Unirei... inna rzeczywistość, inny poziom, inny wymiar.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKI!
DUMA DUMA NARODOWA DUMA
Odpowiedz cytuj±c