rafkur napisał(a):

|
Swoja drogą, gdyby wtedy nas nie wyruchali to pewnie dzisiaj nie było by dyskusji nad tym czemu przegraliśmy z Apoelem. Bylibyśmy w innej rzeczywistości.
|
tak się tylko wydaje, już były kluby w LM o których słuch zaginął.
sessegnon napisał(a):

Rumunów nie wrzucałbym do tego samego worka co kraje, które wymieniłeś.Drużyna z Gałaczu fazę grupową LM ma już pewną, ale 5(!) innych drużyn z Rumunii nadal walczy o FG Ligi Europy, z czego trzy wywalczyły w pierwszych meczach dwubramkową zaliczkę.
Rumunia to jednak jeden poziom wyżej od wspomnianych przez Ciebie krajów.
|
i to jeszcze po wycofaniu Timisoary i rozwiązaniu Unirei... inna rzeczywistość, inny poziom, inny wymiar.