Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6964
Stary 24.08.2011, 22:41
Przestańcie pisać głupoty i tłumaczyć porażkę jakimiś z dupy strony wyjętymi tezami. Byliśmy gorsi pod każdym względem - zmiażdżyli nas całkowicie a statystyki to odzwierciedlają. Mamy gorszych zawodników aż strach myśleć co będzie gdy w LE będziemy przegrywać w taki sam sposób - zaczniemy budowę drużyny od nowa a w zasadzie zastanówmy się na kim ten zespół ma być oparty. Przecież tak można budować w nieskończoność i nic nie osiągnąć czego doświadczamy od 1997 roku w Europie.
Odpowiedz cytując