Wyświetl pojedynczy post
White_Star77
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 24.08.2011, 22:23
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
"Polecam" dojechać tam PKP. Nie dość, że spóźniają się ok. 150 minut, to jeszcze śmierdzi w nich jak cholera. O wiekowości wagonów nie wspomnę z grzeczności...

Odległościowo - makabra.
Jeśli chodzi o nasze wspaniałe PKP to w tym roku pobiliśmy twój rekord. 220 min spóźnienia
Odpowiedz cytując