Wyświetl pojedynczy post
shrek023
Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1992
Stary 24.08.2011, 21:31
Wisła - Lechia 4:1 (1:1)

Skład: Pareiko - Lamey, Chavez, Bunoza, Paljic - Wilk, Nunez, Melikson- Iliev, Biton, Małecki

Zmiany: Garguła, Kirm, Genkov

Bramki: Małecki, Biton, Wilk, Iliev

Czy wygrywasz, czy nie
zawsze ja kocham Cię
w sercu moim WISŁA
i na dobre i na złe!!!
Odpowiedz cytując