Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6948
Stary 24.08.2011, 21:15
chciałem zauważyć iż ustawienie ultra defensywne zawdzięczamy meczowi ze Śląskiem, w którym mieliśmy prawie 70% posiadania piłki i ciągła grę ofensywną i 2;0 w plecy. Od tamtego meczu gramy z Sobolem i Wilkiem.
Odpowiedz cytując