Wyświetl pojedynczy post
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23440
Stary 24.08.2011, 21:08
Dziwna sprawa z telefonem. Miałem malą wywrotkę na rowerze i upadłem na niego. SE w580i. Po powrocie do domu zorientowałem sie, że klawisze troche dziwnie działają... wciskając "2" pokazuje sie opcja wyboru trybu dzialania telefonu "samolotowy" etc., 5 w ogole nie działa :/
Miał ktoś z Was podobny problem
Odpowiedz cytując