Dziwna sprawa z telefonem. Miałem malą wywrotkę na rowerze i upadłem na niego. SE w580i. Po powrocie do domu zorientowałem sie, że klawisze troche dziwnie działają... wciskając "2" pokazuje sie opcja wyboru trybu dzialania telefonu "samolotowy" etc., 5 w ogole nie działa :/
Miał ktoś z Was podobny problem
