|
Wisła - Lechia 5:0 (1:0)
Skład: Pareiko - Lamey, Chavez, Bunoza, Paljic - Wilk, Nunez, Melikson- Iliev, Biton, Małecki
Zmiany: Garguła, Kirm, Genkov
Bramki: Małecki, Biton, Melikson, Wilk, Iliev
Ostatnio edytowane przez Ave VVisla : 25.08.2011 o godz. 13:54.
Czy wygrywasz, czy nie
zawsze ja kocham Cię
w sercu moim WISŁA
i na dobre i na złe!!!
|