Wyświetl pojedynczy post
Ave VVisla
Junior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.08.2011, 20:49
Wisła - Lechia 5:0 (1:0)

Skład: Pareiko - Lamey, Chavez, Bunoza, Paljic - Wilk, Nunez, Melikson- Iliev, Biton, Małecki

Zmiany: Garguła, Kirm, Genkov

Bramki: Małecki, Biton, Melikson, Wilk, Iliev
Ostatnio edytowane przez Ave VVisla : 25.08.2011 o godz. 13:54.
Czy wygrywasz, czy nie
zawsze ja kocham Cię
w sercu moim WISŁA
i na dobre i na złe!!!
Odpowiedz cytując