Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1989
Stary 24.08.2011, 20:12
Wisła - Lechia 2:0 (1:0)
Skład: Pareiko - Lamey, Chavez, Bunoza, Paljic - Sobolewski, Nunez, Melikson- Kirm, Malecki, Biton
Zmiany: Garguła, Iliev, Wilk
Bramki: Małecki, Nunez
Ostatnio edytowane przez felipe : 25.08.2011 o godz. 15:12.
Odpowiedz cytując