scofield napisał(a):

Odezwała się "wielka" Amica Poznań z 6 tytułami przy 8 Legii )
|
No właśnie.. mają 6,1 czy g.wno?
Jeśli jesteście Amiką to macie dokładnie jeden (Jop ty...)
Jeśli uważacie, że jesteście Lechem to wiecie, że jest parę spraw do załatwienia i 2010 to nie na wasze konto...
Tu nie jest forum pzpn albo gazety wyborczej jakbyście nie wiedzieli... więc swoje ściemy wsadźcie sobie w ...