Wyświetl pojedynczy post
Wiślak-1990
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 24.08.2011, 19:24
przemo napisał(a):Wyświetl post
Jeśli chodzi o imiona dla dzieci to kiedyś do mojej mamy (dentystki) przyszła kobita z bliźniakami. Dziewczynka miała na imię Rzepicha, a syn Mszczuj .... Także Natasza nie taka straszna, ale mi sie nie podoba
Nie no sorry jak by mi ktoś wyjechał z takim imieniem to bym chyba jebnął ze smiechu . Po co robić dzieciom taką krzywdę? Zaraz ktoś nada swojemu dziecku na imię Szarpidrut...
Odpowiedz cytując