przemo napisał(a):

Jeśli chodzi o imiona dla dzieci to kiedyś do mojej mamy (dentystki) przyszła kobita z bliźniakami. Dziewczynka miała na imię Rzepicha, a syn Mszczuj .... Także Natasza nie taka straszna, ale mi sie nie podoba
|
Nie no sorry jak by mi ktoś wyjechał z takim imieniem to bym chyba jebnął ze smiechu

. Po co robić dzieciom taką krzywdę? Zaraz ktoś nada swojemu dziecku na imię Szarpidrut...