Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
n_matt
Member
Od: 07.2006
Offline
#
6909
24.08.2011, 18:53
Czy ktoś się orientuje może czy pierwszy mecz w fazie grupowej LE gramy z drużyna z pierwszego koszyka u siebie? (zakładając, że będziemy rozstawieni w 4 koszyku) . Tak miało być w LM, a czy tutaj jest podobnie?
n_matt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do n_matt
Znajdź inne posty napisane przez n_matt