Wyświetl pojedynczy post
n_matt
Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6909
Stary 24.08.2011, 18:53
Czy ktoś się orientuje może czy pierwszy mecz w fazie grupowej LE gramy z drużyna z pierwszego koszyka u siebie? (zakładając, że będziemy rozstawieni w 4 koszyku) . Tak miało być w LM, a czy tutaj jest podobnie?
Odpowiedz cytując