Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Edłardo Da Sylwia
Member
Od: 07.2010
Offline
#
6907
24.08.2011, 18:50
powinni zrobić losowanie z wszystkich drużyn, które odpadły w 4 rundzie eliminacji : )
Edłardo Da Sylwia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Edłardo Da Sylwia
Znajdź inne posty napisane przez Edłardo Da Sylwia