mee napisał(a):

|
Iliev - szkoda że nie zagrał od początku, rozumiem że Maskaant nie chciał ryzykować, ale tu sie pomylił
|
Maaskant zachował się w tym przypadku doskonale. Problemem Ilieva jest kondycja. Wysiada koło 50 minuty w naszym klimacie. Nie było sensu wystawiać go od początku i potem zdejmować jeszcze przed przerwą.