|
Liga europejska to nie degradacja . Popatrzmy sobie jakie ekipy tam zagrają , to od razu podniesiemy się na duchu .
Z kim chciałbym zagrać ?
jeśli awansują to :
z pierwszego koszyka : Schalke lub Glasgow
z drugiego : Bruggia lub Twente
z trzeciego : Sparta lub Rosenborg
wersja pesymistyczna , choc pewnie najatrakcyjniejsza finansowo to Sevilla , PSG i Udinese
paradoksalnie fakt ze nie awansowaliśmy do LM może nam pomóc w jednym . W tym roku mieliśmy wielkiego fuksa że bbyliśmy rozstawieni w 3 rundzie el. LM , za rok będzie o to trudno więc usimy ciułać punkty w pucharach . O ile w LM to by się skończyło raczej komrpomitacją ( max 1-2 punkty w 6 spotkaniach ) to w LE możemy ugrać chocby tyle punktów co Lech rok temu . Musimy zdobyc te 8-10 punktów aby myślec spokojnie o przysżłorocznych eliminacjach... Nie będzie to proste , ale nie jest niewykonalne
|