Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6889
Stary 24.08.2011, 18:12
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Jak można wiązać przyszłość z napastnikiem, który nie strzela bramek. Meliksonem, który przy pierwszej lepszej ofercie odejdzie na bank i Maleckim, który nie ma zamiaru podpisać nowego kontraktu.

Druga sprawa, to baza treningowa. Kolejna głupota "jak wejdziemy do LM to będzie baza", czyli teraz bazy nie będzie ? A nie prościej oszczędzać na transferach i wybudować za to ośrodek z prawdziwego zdarzenia? Czy może najlepiej jakby miasto wybudowało, tak jak stadion

Powtarzam u nas nie ma żadnego budowania drużyny - są tylko środki doraźne.
No ale jak Genkov ma strzelić gola, jak praktycznie nie dostaje podań w okolicach pola karnego? I nie chodzi mi tylko o wczorajszy mecz. Czepiam się szczegółu, bo to co napisałeś odnośnie bazy, zaplecza jest jak najbardziej trafna. Od siebie dodałbym też coś o profesjonalnym procesie szkolenia młodych piłkarzy - do tego nie jest potrzebny nawet nowoczesny ośrodek treningowy ale ludzie z doświadczeniem w pracy z młodzieżą w pełni profesjonalnych klubach. Ostatnio został zatrudniony Witold Lis jako koordynator grup młodzieżowych, więc miejmy nadzieję, że w końcu się coś w tej sprawie ruszy i za 10 - 15 lat w podstawowej drużynie będzie grało wielu naszych wychowanków.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując