|
RM chciał przed sezonem sprowadzić Tomasza Frankowskiego,transfer został zablokowany przez Cupiała,podobno sytuacja co z Baszczyńskim,który na razie prezentuje najrówniejszą i najwyższą formę w Polonii,podobnie z resztą jak Franek w Jadze..
Info by Fakt
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
|