Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6395
Stary 24.08.2011, 18:09
RM chciał przed sezonem sprowadzić Tomasza Frankowskiego,transfer został zablokowany przez Cupiała,podobno sytuacja co z Baszczyńskim,który na razie prezentuje najrówniejszą i najwyższą formę w Polonii,podobnie z resztą jak Franek w Jadze..
Info by Fakt
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując