Wyświetl pojedynczy post
Gervas
Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6393
Stary 24.08.2011, 18:02
Tematy dnia, szybki skrót, pisane ze słuchu:

Pierwsze pytanie o meczu:
Basałaj: Widziałem ze APOEL był lepszy, ale bramka Czarka pozwoliła nam uwierzyć
Białoński: Inter wygrał z Barceloną grając anyfutbol, podoba mi sie ze Wisla buduje zespół i kiedys bedzie cos znaczyc

jakie pieniądze straciła Wisła?
Basałaj: pieniądze nie są najważniejsze, szkoda kibiców, gramy w LE
Białoński: W LE mamy też fajne zespoły, popatrzmy na zeszły rok i karabach a tegoroczny występ, 5 zwyciestw

Ciągle o kasie
Białoński: Na przykładzie Lecha widzimy ile zarobił na LE, około 4mln euro, Wisła mogła w LM koło 10mln euro, ale i tak właściciel bedzie zadowolony z 4 mln euro i wzmocni zespół w zimie

Stadion, kiedy?
Basałąj: 30 września ma byc oddana, połowa października otwarta, na pierwszy mecz w LE nie bedzie otwarta ale mam nadzieje że bedzie 1600 miejsc z przepisów UEFA

Cytuje Wilka o 100% danych z siebie, czy taka przepaść jest?
Basałaj: APOEL był budowany 3 lata, ma podobny budżet, nie grają tam praktycznie cypryjczycy, u nas budowa trwa i efekty przyjda później
Białoński: Porównajmy skład z Karabachem z obecnym zespołem, zawodnicy wnieśli nową jakość i są perspektywy

Panatinaikos
Białoński: Wtedy byli lepsi zapwodnicy np Kalu Uche, ale trzeba dac czas holendrom
Odpowiedz cytując