Wyświetl pojedynczy post
Pudelek
Junior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6883
Stary 24.08.2011, 17:58
tak z innej beczki. Turecka federacja nie dopuściła Fenerbache to Ligi mistrzów, nie żebym sugerował ze Wisla w ich miejsce awansuje ale co w takim razie? 2 zespol ligi tureckiej? czy ktos inny? bo przeciez ktos ich musi zastapic?
Odpowiedz cytując