Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Pudelek
Junior Member
Od: 07.2011
Offline
#
6883
24.08.2011, 17:58
tak z innej beczki. Turecka federacja nie dopuściła Fenerbache to Ligi mistrzów, nie żebym sugerował ze Wisla w ich miejsce awansuje ale co w takim razie? 2 zespol ligi tureckiej? czy ktos inny? bo przeciez ktos ich musi zastapic?
Pudelek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pudelek
Znajdź inne posty napisane przez Pudelek