Temat
:
Mecz rewanżowy Wisła - APOEL. Czy mozliwy telebim?
Wyświetl pojedynczy post
pawel18
Member
Od: 03.2008
Offline
#
54
24.08.2011, 17:50
Jak ktos moze niech wlaczy tvp krakow bo za chwile beda tematy dnia w ktorych gosciem bedzie bogdan basalaj i jakis dziennikarz. Moze dowiemy sie czegos ciekawego?
pawel18
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawel18
Znajdź inne posty napisane przez pawel18