Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ItaloPolak
Member
Od: 07.2009
Skąd: Ludwigshafen
Offline
#
6392
24.08.2011, 17:46
Turecka federacja zdyskwalifikowała Fenerbahce Stambuł z Ligi Mistrzów. Wyglada na to ze Brozkowie i nasz były kapitan Arek Głowacki jednak zagrają w Lidze Mistrzów. Ale to nie jest jeszcze na 100% pewne.
Źródło: tureckie media (Hürriyet)
ItaloPolak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ItaloPolak
Znajdź inne posty napisane przez ItaloPolak