Wyświetl pojedynczy post
ItaloPolak
Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Ludwigshafen

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6392
Stary 24.08.2011, 17:46
Turecka federacja zdyskwalifikowała Fenerbahce Stambuł z Ligi Mistrzów. Wyglada na to ze Brozkowie i nasz były kapitan Arek Głowacki jednak zagrają w Lidze Mistrzów. Ale to nie jest jeszcze na 100% pewne.

Źródło: tureckie media (Hürriyet)
Odpowiedz cytując