Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6882
Stary 24.08.2011, 17:45
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post

Roman Kołtoń do niego miałbym pytanie dlaczego nagle po 1 meczu Jaliens i Czavez są za słabi na Champions League,co by powiedział gdybyśmy dotrwali do końca z wynikiem 1-2 ?
Nie słuchaj Kołtonia , to dziwny człowiek , nawet jak chwali Wisłę trzeba podchodzić do tego z dystansem bo przeważnie gada głupoty nie związane z faktami .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 24.08.2011 o godz. 17:47.
Odpowiedz cytując