TymonPRO napisał(a):

Roman Kołtoń do niego miałbym pytanie dlaczego nagle po 1 meczu Jaliens i Czavez są za słabi na Champions League,co by powiedział gdybyśmy dotrwali do końca z wynikiem 1-2 ?
|
Nie słuchaj Kołtonia , to dziwny człowiek , nawet jak chwali Wisłę trzeba podchodzić do tego z dystansem bo przeważnie gada głupoty nie związane z faktami .