0 22 napisał(a):

1. Aż chyba sprawdzę kogo Artmedia, Żlina, Debreczyn czy BATE eliminowało, bo aż mi się nie chce wierzyć, że APOEL przy tych ekipach był kozakiem.
2. Kowalczyk to akurat chyba od samego początku typował APOEL.
|
2. "Jak Wisła nie awansuje z tym rywalem... to niech już wiecej nie podchodzi do eliminacji LM"
chyba z Weszło.
1. Zylina ze Spartą rok temu, Debreczyn z Lewski, BATE chyba z Anderlechtem...
Uważam, że Apoel bije każdą z tych drużyn łeb na szyję

Ale to nic nie znaczy... nie znamy formy tamtych drużyn ani niczego, możemy sie opierac tylko na wynikach które na dzień dzisiejszy te ekipy osiągnęły... Na dzień dzisiejszy Apoel jest drużyną która w piłke gra lepiej niż każda Polska, każda Słowacka, kazda Białoruska. Polska drużyna przynajmniej raz na 2 lata gra w jakiejś grupie... tak samo jak Białorusini, ale już Węgrzy nie. Cyprusy Austryjacy graja co roku przynajmniej dwie a raz na dwa lata w LM... wszystko mówi samo za siebie
Edson napisał(a):

Takim składem graliśmy z Parmą: Sarnat - M.Zając, B.Zając, Węgrzyn - Pater, Bukalski, Czerwiec, Kulawik, Kaliciak (89 Matyja) - Frankowski, Dubicki. I tak: Sarnat, Zające, Pater, Kulawik i Matyja grali w Wiśle jeszcze w listopadzie 1997 w meczu z Petrochemią Płock (przegranym 0:3). W zimie doszedł Węgrzyn z SV Ried, Bukalski z Genku, Czerwiec z Guingamp, Kaliciak z Saint Trond i Dubicki z ŁKS. Latem doszedł Franek z Martigues, a wszyscy razem z pensjami kosztowali nie więcej jak 3mln dolarów. I ŻADEN z nich nie grał wtedy w reprezentacji Polski! A ta radziła sobie całkiem nieźle: graliśmy w eliminacjach do ME 2000 i wygraliśmy 3:0 na wyjeździe z Bułgaria (Czereszewski z Legii strzelił 2 bramki ) i 3:0 z Luksemburgiem.
|
Stilić z Bośni, Rudnevs z Łotwy, i Manchester City 3:1... 3 dni potem Zagłębie 0:1 i co?
Tak sobie można pisać... tylko piłka to nie FM czy Fifa, to sport,więc nie da sie wszystkiego zaszufladkować ułożyć pod jakimś kątem a potem szukac analogicznych przyczyn.