WISŁAZWE napisał(a):

Co tam spotkania z Zagłębiem, Lechią czy tam ŁKS-em Łódź!
Najbliższy komplet to co pierwszy mecz LE ?
|
Oczywiście. Jest to normalne, praktykowane u nas od lat. Po co szydera skoro takie sa realia i tego typu posty nic nie zmienią? A juz na pewno nie zmuszą nikogo do przyjścia na Lechię czy inny ŁKS, umówmy się... Jak ktoś chce wpaść 2-3-4 razy w roku na Wisłę to logiczne że wybierze mecz z Legią, Amiką, ew. Sewillą czy innym PSV w LE. Ja juz sie z tym dawno pogodziłem, bo każdy robi co uważa. Najlepiej zamiast na kibicach z E skupmy się na swoim C, bo pierwsza lepsza ekipa przyjezdna nas zagłuszy.