|
Wymarzona grupa to:
Tottenham
Lazio
Celtic.
Byłbym spokojny o wyjście z grupy.
Spursi mają grać juniorami, a nawet jak będą grali pierwszym składem to na pół gwizdka.
Włosi jak to Włosi, LE mają gdzieś. (Juventus rok temu, Palermo w tym roku i takie przykłady można mnożyć).
Celtic jak i szkocka piłka w wielkim kryzysie.
Te wasze grupy z Hapoelami czy AEK Ateny lub Salzburg i Brugia to samobójstwo.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 24.08.2011 o godz. 16:29.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|