Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6840
Stary 24.08.2011, 16:26
Wymarzona grupa to:
Tottenham
Lazio
Celtic.

Byłbym spokojny o wyjście z grupy.

Spursi mają grać juniorami, a nawet jak będą grali pierwszym składem to na pół gwizdka.
Włosi jak to Włosi, LE mają gdzieś. (Juventus rok temu, Palermo w tym roku i takie przykłady można mnożyć).
Celtic jak i szkocka piłka w wielkim kryzysie.

Te wasze grupy z Hapoelami czy AEK Ateny lub Salzburg i Brugia to samobójstwo.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 24.08.2011 o godz. 16:29.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując