Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6839
Stary 24.08.2011, 16:25
rabi86 napisał(a):Wyświetl post
Apoel jest w pierwszej, bo awansował do Ligi Mistrzów, a Wisła w drugiej, bo gra Lidze Europejskiej. Proste
W pierwszej to jest Barcelona. Apoel w 3 raczej, w drugiej pewnie ekipy w stylu Porto, Ajax, Spartak, Wisła w 4 razem z Lechem, a my gdzieś w 5.

Poważnie, czas spojrzeć prawdzie w oczy. Wszyscy poza totalnymi amatorami grali w LM w ostatnich latach.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując