rabi86 napisał(a):

Apoel jest w pierwszej, bo awansował do Ligi Mistrzów, a Wisła w drugiej, bo gra Lidze Europejskiej. Proste
|
W pierwszej to jest Barcelona. Apoel w 3 raczej, w drugiej pewnie ekipy w stylu Porto, Ajax, Spartak, Wisła w 4 razem z Lechem, a my gdzieś w 5.
Poważnie, czas spojrzeć prawdzie w oczy. Wszyscy poza totalnymi amatorami grali w LM w ostatnich latach.