Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6838
Stary 24.08.2011, 16:24
mee napisał(a):Wyświetl post
fantasta z Ciebie. oni nie zawiedli oni nie mogli. dlaczego niektórzy po przegranym meczu zawsze piszą że nie włożyli maksimum wysiłku byli momentami BEZRADNI, a to jest najgorsze co może się przytrafić w rywalizacji sportowej. I tyle.
wybacz, ale najlatwiej jest uniknac odpowiedzialnosci tlumaczac sie bezradnoscia. jestesmy Wisla Krakow. mamy piekny stadion, wspanialch kibicow, trenera ktory w przeszlosci przymierzany byl do roli sekekcjonera kadry holandii, dyr. sportowego z PSV, w obronie graja: 3 obecni reprezentanci i jeden byly z ogromnym doswoadczeniek i sukcesami nie tylko na arenie krajowej, ale i miedzynarodowej.

pomoc: Kirm, Malecki, Melikson, Wilk - reprezentanci swoich krajow, Iliev, Soholewski - czy tu cokolwiek trzeba pisac?

Napad: Genkov i Biton - niech mi ktos powie ze nie sa to zawodnicy, ktorzy juz cos w pilce osiagneli?

pozostaje Nunez, Jirsak, Gargula, Bunoza, Dragan i inni. Czy to sa pilkarze za slabi by podjac rowna walke z mistrzem cypru? Pytam sie wiec kogo musimy zatrudnic? kiedy wreszcie bedzie ok?

gadki o zaangazowaniu i maksymalnym wysilku to mamrotanie slepego o kwiatach.

Wisla zagrala zle taktycznie, a pilkarze nie byli odpowiednio gotowi mentalnie na ten pojedynek.

Nie chodzi o denne nasranie na swoja druzyne, ale po co przeklamywac rzeczywistosc i udawac, ze widzielismy cos czego nie bylo.
Odpowiedz cytując