Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4379
Stary 24.08.2011, 16:19
drag napisał(a):Wyświetl post
Sorry ale Małecki powinien zejść po 1 połowie , nie wiem po co Maskant tyle czasu go trzymał, chyba dla śmiechu , Iliev jest bez porownania lepszym zawodnikiem który potrafi ladnie zagrac i ptrzytrzymac pilke , tego właśnie brakowało , a tak same straty i nasi musieli biegać cały mecz za piłka co odbiło sie w końcówce.
Jakby Maaskant zrobił tak, jak piszesz w pierwszym meczu to w ogóle nie byłoby emocji w rewanżu. Bo ten słaby Małecki miał jednak jeden zryw i strzelił gola, który dał nam emocje i nadzieje.
Ok, wiadomo, jest niedosyt ale teraz zobaczymy w jakim kierunku to pójdzie.
Przypominam, że pewne miejsce w składzie mają tacy zawodnicy jak Diaz (za słaby na FC Brugge) czy Lamey (za słaby na Leicester). Poza tym naprawdę jest bieda w ataku.
Maaskant naprawdę osiągnął z tym składem maksa na chwilę obecną jeśli chodzi o puchary.
Teraz trzeba skupić się na lidze i w miarę możliwości zdobyć jakieś punkty do rankingu europejskiego.

W tej chwili nie ma alternatywy dla Maaskanta, niech pracuje dalej.
Temat można podjąć w zimie - a nawet trzeba, biorąc pod uwagę wygasający w lecie kontrakt naszego treneiro
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując