|
Musimy teraz skupić się na Mistrzostwie Polski i Lidze Europejskiej i za rok awansować do LM , nie ma co płakać taki jest sport ... co do meczu myślę że zagrali bojaźliwie i brakowało zgrania zgrania i jeszcze raz zgrania a to dlatego że nasi zawodnicy grają ze sobą parę miesięcy - tak na przyszłość drużynę buduje się min 1/2 roku a nie w miesiąc i gotowe.
jazda jazda jazda Biała Gwiazda!!!
|