FraMat napisał(a):

|
Jaliens włożyl wiele serca i zdrowia w mecz. W końcówce wielokrotnie ostro wchodził i w niego ostro wchodzono. Wczesniej leżał dwa razy w polu karnym. Nie pomyślałeś, że po prostu już nie mógł grac? Może jakiś drobny uraz, ktory i tak powodował opóźnienia w interwencjach i zagrożenie?
|
I właśnie dlatego,że wkładał wiele serce i nie odstawiał nogi chciałem,żeby został na boisku.Niewykluczone,że rzeczywiście zabrakło już sił,albo przytrafił mu się jakiś uraz,ale jeżeli był w stanie dokończyć mecz to wg mnie powinien grać do końca.