Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6829
Stary 24.08.2011, 16:14
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jaliens włożyl wiele serca i zdrowia w mecz. W końcówce wielokrotnie ostro wchodził i w niego ostro wchodzono. Wczesniej leżał dwa razy w polu karnym. Nie pomyślałeś, że po prostu już nie mógł grac? Może jakiś drobny uraz, ktory i tak powodował opóźnienia w interwencjach i zagrożenie?
I właśnie dlatego,że wkładał wiele serce i nie odstawiał nogi chciałem,żeby został na boisku.Niewykluczone,że rzeczywiście zabrakło już sił,albo przytrafił mu się jakiś uraz,ale jeżeli był w stanie dokończyć mecz to wg mnie powinien grać do końca.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując