A mi się marzy taka grupa : Rangers FC , Hapoel Tel-Aviv , AEK Ateny,
Ja już też ochłonołem i nie mogę się już doczekać meczów LE
A co to wyników to są one dobre po 1 roku budowy drużyny więc spokojnie mam nadzieje że jak Maskaant i Stan się utrzymają to za 3 lata będziemy mieć drużyne pokroju Apoelu a potem taki dziesiejszy Apoel nam odjedzie i jak się z nim spotkamy za 3 lata w IV rundzie el.lm to będzie powtóka z historii

.
Ale czytając wypowiedź Basałaja że potrzebujemy to coraz lepszych piłkarzy i wogóle to sądze że przychodzy uzyskane w gry w LE w tym roku będą przeznaczone na transfery ziomowe i za rok znów będzie ryzyk fizyk i będziemy budować drużyne na tu i teraz żadnej inwestyji w bazę treningową nie będzie i w szkołkę.Tylko powstaną 3 płyty zgodznie z wymogami PZPN do 2013r.