Wyświetl pojedynczy post
mee
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6825
Stary 24.08.2011, 16:04
Cytat:
zagralismy beznadziejne spotkanie. brakowalo wszystkiego, nikt nie zasluzyl na pochwale, gdyz wszyscy zaprezentowali sie tragicznie. zarowno trener jak i pilkarze zawiedli. zespol apoelu byl do ogrania, albo chociaz do podjecia rownej walki. wygladalismy przy nich jak zespol pastuchow. trzeba wstac z desek i walczyc dalej, niczym Rocky w walce z Apollo w I czesci. jest motywacja, sa warunki i sa wykonawcy. skonczmy ich usprawiedliwiac. dosyc wciskania ciemnoty.
fantasta z Ciebie. oni nie zawiedli oni nie mogli. dlaczego niektórzy po przegranym meczu zawsze piszą że nie włożyli maksimum wysiłku byli momentami BEZRADNI, a to jest najgorsze co może się przytrafić w rywalizacji sportowej. I tyle.
Odpowiedz cytując