Nie ma co płakać na rozlanym mlekiem. Większość miała, że tak to się może skończyć, niestety dla nas tak się skończyło!! Powody są trzy:
-> Brak bardzo wartościowych piłkarzy;
-> Brak pieniędzy lub nie umiejętność wyszukanie bardziej wartościowych piłkarzy,
-> Etap budowania drużyny, który się jeszcze nie zakończył a już rozpoczyna się kolejny...
Liga Mistrzów za nami, ale nie pozwólmy odebrać sobie tego co nam zostało. Piłkarze zrobili co mogli, trener też. Dlatego trzeba ich maksymalnie mobilizować, aby nie zawalili reszty sezonu. Moim zdaniem teraz priorytetem jest Ekstraklasa i Liga Europy. Wyobraźcie sobie, że na koniec sezonu jesteśmy Mistrzami, z Pucharem Polski i dobrymi występami w Le. Kto wtedy będzie narzekał, że nie udało się wejść do LM. To co złe trzeba przykrywać dobrym. Bo dramatem prawdziwym będzie oddanie np. Kolejarzowi MP, a on może zrobić z tego LM. To byłby dramat.
Cieszmy się Ligą Europejską, cieszmy się Ekstraklasą i Pucharem Polski. To wszystko jest dla nas, mało
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...przez_kibicow/ brawo dla tych kibiców.