kristos napisał(a):

|
Ty oczywiście możesz się przyzwyczajać - ja nie zamierzam i przypuszczam ,że ta "lekcja" nie pójdzie na marne ...
|
szkoda, ze na forum nie ma opcji oceniania postów "podoba mi się" albo "nie podoba mi się".
Dostałbyś ode mnie za tego posta pierwszą wersję