Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6820
Stary 24.08.2011, 15:54
zagralismy beznadziejne spotkanie. brakowalo wszystkiego, nikt nie zasluzyl na pochwale, gdyz wszyscy zaprezentowali sie tragicznie. zarowno trener jak i pilkarze zawiedli. zespol apoelu byl do ogrania, albo chociaz do podjecia rownej walki. wygladalismy przy nich jak zespol pastuchow. trzeba wstac z desek i walczyc dalej, niczym Rocky w walce z Apollo w I czesci. jest motywacja, sa warunki i sa wykonawcy. skonczmy ich usprawiedliwiac. dosyc wciskania ciemnoty.
Odpowiedz cytując