Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6818
Stary 24.08.2011, 15:52
baro1995 napisał(a):Wyświetl post
Wg mnie błędem było ściągnięcie Jaliensa,bo grał najlepiej z całej naszej obrony i może gdyby był wtedy koło Chaveza,gdyby w ogóle był w polu karnym,bylibyśmy w Lm...
Jaliens włożyl wiele serca i zdrowia w mecz. W końcówce wielokrotnie ostro wchodził i w niego ostro wchodzono. Wczesniej leżał dwa razy w polu karnym. Nie pomyślałeś, że po prostu już nie mógł grac? Może jakiś drobny uraz, ktory i tak powodował opóźnienia w interwencjach i zagrożenie?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując