baro1995 napisał(a):

|
Wg mnie błędem było ściągnięcie Jaliensa,bo grał najlepiej z całej naszej obrony i może gdyby był wtedy koło Chaveza,gdyby w ogóle był w polu karnym,bylibyśmy w Lm...
|
Jaliens włożyl wiele serca i zdrowia w mecz. W końcówce wielokrotnie ostro wchodził i w niego ostro wchodzono. Wczesniej leżał dwa razy w polu karnym. Nie pomyślałeś, że po prostu już nie mógł grac? Może jakiś drobny uraz, ktory i tak powodował opóźnienia w interwencjach i zagrożenie?