Wyświetl pojedynczy post
mee
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6817
Stary 24.08.2011, 15:51
Ja tylko mam pretensje do RM że nie zdjął Małego w przerwie bo ten mecz Go przerósł mentalnie. Zresztą mnie chyba też . Ostatnie 10 minut nie mogłem patrzyć więc stałem przed knajpą i jarałem jedną fajkę za drugą. Szkoda. Najbardziej mi żal SOBOLA.
Ostatnio edytowane przez mee : 24.08.2011 o godz. 15:55.
Odpowiedz cytując