Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
mee
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
6817
24.08.2011, 15:51
Ja tylko mam pretensje do RM że nie zdjął Małego w przerwie bo ten mecz Go przerósł mentalnie. Zresztą mnie chyba też
. Ostatnie 10 minut nie mogłem patrzyć więc stałem przed knajpą i jarałem jedną fajkę za drugą. Szkoda. Najbardziej mi żal SOBOLA.
Ostatnio edytowane przez mee : 24.08.2011 o godz. 15:55.
mee
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mee
Znajdź inne posty napisane przez mee