Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6814
Stary 24.08.2011, 15:47
Jakie odpuszczanie czegokolwiek? Czy wy sobie robicie jakieś jaja? To są profesjonalni piłkarze (przynajmniej z założenia), którzy nie robią nic innego jak trenowanie. Czy wy mi chcecie powiedzieć, że rozegranie marnych 6 meczów dodatkowo w ciągu prawie 4 miesięcy to ma być dla nich jakikolwiek problem? Wolne żarty.
Odpowiedz cytując