|
Jakie odpuszczanie czegokolwiek? Czy wy sobie robicie jakieś jaja? To są profesjonalni piłkarze (przynajmniej z założenia), którzy nie robią nic innego jak trenowanie. Czy wy mi chcecie powiedzieć, że rozegranie marnych 6 meczów dodatkowo w ciągu prawie 4 miesięcy to ma być dla nich jakikolwiek problem? Wolne żarty.
|