Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6813
Stary 24.08.2011, 15:45
baro1995 napisał(a):Wyświetl post
Wg mnie błędem było ściągnięcie Jaliensa,bo grał najlepiej z całej naszej obrony i może gdyby był wtedy koło Chaveza,gdyby w ogóle był w polu karnym,bylibyśmy w Lm...
Jaliens miał kontuzje...?
Odpowiedz cytując